Evinizde, ofisinizde, bulunduğunuz her ortama uyum sağlayabilecek Yılbaşı ruhunu yaşayabileceğiniz dekoratif ürünler, kapı süsleri,  Noel Baba figürleri ve yeni yıl temalı her biri birbirinden eşsiz, el yapımı teraryumlar , aranjman çalışmalarımızla bu yıl başında sevdikleriniz ve yaşam alanlarınız için eşsiz dokunuşlar yapabilirsiniz. 

                                                                                  YILBAŞI AĞAÇLARI VE SÜSLEMELER.                                                            

Yılbaşı ağaçlarımız 100 , 150 ve 180 cm olarak üç farklı boyuttadır. Her boyut kendi kategorisinde sık dallı ve dolu duran kaliteli yapay çam dallarından oluşmaktadır. Yılbaşı ağaçlarının kurulumunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Saklama kutusu ile teslim edilir, kullanmadığınız zamanlarda rahatlıkla saklayabilirsiniz. El yapımı kozalak ve kurdele süslerimizle yılbaşı ağaçlarınıza farklı dokunuşlar katabilirsiniz. Farklı boy ve renklerde cici toplar, simli cici toplar ve parlak cici toplarla ağacınıza ışıltı katabilirsiniz.  Yılbaşı ağacınızı ışıklandırmanız için gerekli olan led ışıklarda 'kırmızı, beyaz ve gün ışığı ' renkleri vardır.  Yılbaşı ağacınız için gerekli olan her şeyi Itır Çiçekçilik'te bulabilirsiniz. 

                                                                                              YILBAŞI SEPETLERİ                                                                         

İçerisinde yenebilir ürünler ve hediyelik eşyalarla tasarlanan yılbaşı sepetlerimiz sevdikleriniz için güzel bir hediye seçimi olacaktır. Bizim hazırlamış olduğumuz örnek Yılbaşı Sepetlerinden tercih ettiğinizle siparişinizi oluşturabilir ya da bizimle iletişime geçerek tamamen kendi istediğiniz ürünler doğrultusunda Yılbaşı Sepetinizi oluşturabilirsiniz. 

İçerisinde birbirinden leziz ürünlerin yer aldığı sepetlerimize peluş oyuncak ayıcıklar, yılbaşı konseptli mini aranjmanlar, yılbaşı süsleri, kar küreleri gibi hediyeler ekleyerek alışılagelmiş yılbaşı sepeti anlayışını tamamen değiştiriyoruz. Yılbaşı hediyesi seçenekleri arasında bulunan yılbaşı sepetlerimiz güzelce ambalaj yapılır ve dilediğiniz adrese teslimatı yapılır. 

                                                                                    ÖZEL YILBAŞI ARANJMANLARI VE TERARYUMLAR                                                   

Tamamı el yapımı, birbirinden farklı şık aranjmanlarımız ve Teraryum çalışmalarımız Itır Çiçekçilik müşterilerine özel tasarlanmıştır. Yılbaşı temalarıyla hazırlanan çalışmalarımız yılbaşı hediyesi olarak hem kalıcı hemde özel hediyelerdir.  Teraryum ve aranjmanlarımız yapay çiçekler, yılbaşı süsleri, pilli mini led ışıklar, ufak dekoratik ürünler ve yenilebilir  ürünlerden oluşmaktadır. Şık ambalajıyla göz alıcı bir hediyedir, sevdiklerinize özel hediyelerdir.      


.


Whatsapp ile Sipariş