Hakkımızda

TARİHÇE

29 Ağustos 1974 tarihinde Itır Çiçek Mağazası adıyla kurulan firmamız bugün faliyet gösterdiği İstanbul'da kendi uzman kadrosuyla ve İNTERFLORA aracılığı ile yurdumuzda 81 il ve ilçe merkezlerine,yurt dışında 186 ülkeye çiçekçilik hizmeti verebilecek konumdadır.

Öncelikle kurucumuz Ali Veli KOÇ'a ,geçen uzun yıllar süresince emek vermiş yüzlerce çalışanımıza teşekkür ederiz...

MİSYONUMUZ

İş Yapmak;yaparkende ticari ve ahlaki etiklere uygun davranarak hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile taleb edilen işi ''tek seferde,olması gerektiği gibi,müşteri istek ve beklentilerini azami düzeyde gerçekleştirerek''yapmak ve sektörde örnek gösterilen bir firma olabilmektir.

VİZYONUMUZ

Çiçekçilik sektöründe;Nitelikli insan kaynağına sahip,gelişen teknoloji yi takip eden ve kullanan ,güvenilir,yenilikçi,saygın ve çözüm ortağı olabilme kabiliyetinde bir ''MARKA''olmaktır.

KRİTERLERİMİZ

Ticari ve ahlaki etikler

Kaliteli ürün

Uygun fiyat

Müşteri memnuniyeti

TEŞEKKÜR

Herbiri farklı ve insana özgü anlamlar taşıyan çiçeklerimizle;Anlatamadıklarınızı anlatmak,duygularınızı sevdiklerinize yansitmak için yola çiktik.Bu yolda 48 koca yil eskittik. İlk günün heyecani , 48 yılın olgunlugu ve tecrübesi ile halen siz degerli müsterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bu güne kadar bizi iyi ve kötü günlerinde unutmayan , bütün güzellikleri bizlerle paylaşan tüm dost ve müşterilerimize teşekkür ederiz.

Daha nice yıllarda hep beraber olmak dileğiyle...

Whatsapp ile Sipariş