GÜLLER

Güller Aşkın, sevginin ve tutkunun çiçeğidir. Aşıklar birbirlerine güller vermeyi tercih ederler. Güller içinde en çok tercih edilen renk kırmızıdır. Çünkü kırmızı gül Aşkın ve Tutkunun rengi olarak kabul edilir.

KIRMIZI GÜL BUKETİ

Derin Aşk ları en iyi ifade eden kırmızı gül buketi, evlilik teklifi, kız isteme, çiçeği olarak tercih edilebilecek en güzel seçenektir. EKVATOR KIRMIZI GÜLLER, İTHAL KIRMIZI GÜLLER VE YERLİ KIRMIZI GÜLLER seçeneklerinden arzu ettiğiniz birini seçip bize ilettiğinizde, bu güllerin farklı model ve ambalaj sunumlarıyla hizmetinize hazırız.

RENKLİ GÜLLER BUKETİ

Tutkulu Aşkların çiçeği Kırmızı Güller olsada , kırmızı lar kadar sevilen renkli güller de var. Özellikle Pembe Güller ve Beyaz Güller renkli güller arasında en çok tercih edilenlerdendir. Bunların yanı sıra SARI GÜLLER, MAVİ GÜLLER, LİLA GÜLLER, SOMON GÜLLER en çok tercih edilen renkli güller arasındaki yerini alıyor.

KUCAK DOLUSU GÜL BUKETİ

Kız İsteme, Evlilik Teklifi Gibi Durumlarda Gül Sayısını Arttırmak , Daha Göz Alıcı Ve Etkileyici Sonuçlar Veriyor. 51 Adet Kırmızı Gül Buketi , 100 Kırmızı Gül Buketi , 101 Gül Buketi, 200 Gül Buketi Ve Benzer Diğer Seçenekler Gül Sayısının Artması İle Birlikte Harika Gül Buketlerinin Hazırlanmasını Sağlıyor.          KUCAK DOLUSU GÜL BUKETİ Olarak İfade Ettiğimiz Bu Buketleri Beyaz Güller, Sarı Güller, Mavi Güller Gibi Farklı Gül Renkleri Ve Sayılarda Hazırlamak Mümkün.


Tek Gül Buketi, Kutuda Tek Gül, Kutuda Güller. Sevgiliye Gül, Sevgiliye Gül Gönder, Kırmızı Gül Buket, 41 Kırmızı Gül Buket, 51 Kırmızı Gül Buket, 101 Kırmızı Gül Buket, 201 Kırmızı Gül Buket,isteme Çiçeği, Söz Çiçeği, Nişan Çiçeği, Gül Buket Fiyatları, Tek Gül Demeti, Kutuda Güller, 51 Ekvator Gül, 41 Ekvator Gül, Tek Gül Fiyatları, Ucuz Gül Buketi, Sarı Gül, Kırmızı Gül , Mor Gül

Whatsapp ile Sipariş