Sıkça Sorulan Sorular

ÇALIŞMA SAATLERİNİZ NEDİR?

www.itircicek.com İsterseniz bize telefondan da siparişlerinizi verebilirsiniz.saat 09.00 ile 20.00 arası açığız.

SİPARİŞİ VERDİM ŞİMDİ NE OLACAK ?

www.itircicek.com tarafından saat 18.00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün teslim edilir. Siparişiniz ile ilgili bir sorun olduğunda firmamız sizinle telefonla irtibata geçecektir. Bunun için teslimat formuna size çiçeğinizin teslimatı süresince ulaşabileceğimiz telefonunuzu bildirmenizi rica ederiz. www.itircicek.com verdiğiniz bilgileri hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşmaz.

SİPARİŞİMİN TESLİM EDİLDİĞİNİ NASIL ÖĞRENEBİLİRİM ?

Siparişiniz alıcıya teslim edildiğinde sms yolu ile bilgilendirilirsiniz.Ayrıca Telefon numaralarımızdan bize ulaşarak siparişinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

KREDİ KARTIMA İLAVE ÜCRETLER YANSITILACAK MI ?

Sadece siparişinizin tutarı kadar miktar kredi kartınızdan tahsil edilir. İstanbul haricindeki illere göndereceğiniz siparişlerinizde çiçeğin teslim edileceği adres eğer anlaşmalı çiçek mağazalarımıza 15 km’yi aşan bir mesafede ise yol ücreti istenebilir.. Böyle bir durum olduğu takdirde firmamız sizinle irtibata geçecektir.

ALICI YERİNDE YOK İSE SİPARİŞİM KİME TESLİM EDİLİR ?

Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde komşu daireye veya apartman görevlisine,sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.

SİPARİŞİM DAĞITIMA ÇIKMADAN ÖNCE BENİ ARAYACAKMISINIZ ?

Firmamız sizinle dağıtım öncesi irtibata geçmeyecektir. Adres bilgilerinde herhangi bir eksiklik veya dağıtımla ilgili bir problem olması durumunda sizinle hemen irtibata geçeceğiz.

ÖZEL İSTEKLERİM OLABİLİR Mİ ?

Firmamız size en iyi hizmeti verebilmek amacıyla çalışmaktadır. Her türlü özel isteğinizi bize telefon yolu ile bildirebilirsiniz.

SİPARİŞİMİN TESLİMİ BELİRLİ BİR SAATTE YAPILABİLİR Mİ ?

Vereceğiniz siparişler saat 09.00-12.00 / 12.00-16.00 / 16.00-20.00 saatlerinde tercih edeceğiniz saat aralığına göre teslim edilir. Nikah ve düğün için verdiğiniz siparişleriniz tam saatinde yerine getirilir. Lütfen alışveriş sırasında belirtiniz,20.00dan sonra teslim edilmesini istediğiniz siparişler için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Daha detaylı bilgi için “Teslim Şartları”nı okuyabilirsiniz.

Whatsapp ile Sipariş