Anasayfa > Mesafeli Satış Sözleşmesi

Online satış sitemizdeki tüm ürünler mağazamız yada anlaşmalı bayiilerimiz tarafından itina ile hazırlanarak satışa sunulmaktadır. Bütün ürünlerimiz aynı kalite ve servis anlayışı ile yerlerine teslim edilir.

Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.

Siparişleriniz, haftanın 7 günü saat 09:00-19:00 saatleri arasında sorunsuz olarak yerine getirilir. Özel durumlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.tel. 0212 585 17 14

Satışta bulunan bütün ürünlerimizde İstanbul içi siparişleriniz için ulaşım ücreti fiyatlara dahildir.

İstanbul haricindeki illere göndereceğiniz siparişlerinizde çiçeğin teslim edileceği adres eğer anlaşmalı çiçek mağazalarımıza 15 km’yi aşan bir mesafede ise yol ücreti talep edilebilir.

Yurt dışı siparişlerinizi 1 gün önceden vermek suretiyle yerine getirebiliriz. Yurt dışında Interflora üyeleri Pazar günleri teslimat yapmamakta ve saat garantisi vermemektedirler. Vereceğiniz siparişler saat 10.00 ve 17.00 saatleri arasında teslim edilir.Hafta sonu siparişleriniz için lütfen teyit alınız. Siparişlerinizde çiçeği teslim alacak kişinin telefonlarını mutlaka belirtiniz. Aynı şekilde teslimatın teyidini talep ederseniz size 1 iş günü sonra bildirilir.

Özel günlerde takdir edeceğiniz üzere iş yoğunluğu nedeni ile yurt içi siparişlerinizi 1 gün öncesine kadar yurt dışı siparişlerinizi 2 gün öncesine kadar vermeniz gerekmektedir. Böyle günlerde meydana gelebilecek saat farklılıklarını hoşgörü ile karşılayacağınızı umarız.

Alışverişiniz esnasında meydana gelecek anlaşmazlıklar çiçek bedeli ile sınırlıdır. Siparişi veren müşterimiz bu şartları kabul etmiş olur.